Sport - Gimnazjum Publiczne w Dywitach

Idź do spisu treści

Menu główne

Sport

Dzieje się

2016/2017

  • Szkolny turniej tenisa stołowego - 26.10.2016. Wyniki:

Chłopcy:
1. Hubert Obuchowicz
2. Filip Wasilewski (IIIb)
3.Wojciech Dziewejko
Dziewczęta:

1. Polina
Tsimafeyeva
2. Izabela Górczak
3. Katarzyna Balukiewicz

Po eliminacjach szkolnych uczniowie naszego gimnazjum brali udział w zawodach tenisa stołowego na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym. Drużyna dziewcząt w składzie:  Izabela Górczak, Katarzyna Balukiewicz, Polina Tsimafeyeva i drużyna chłopców- Filip Wasilewski, Wojciech Dziewejko, Hubert Obuchowicz zajęli:

• II miejsce w gminie,
• II miejsce w powiecie,
• IV miejsce w rejonie.

2015/2016

  • Turniej tenisa stołowego odbył się 13.10.2015r.

Kategoria chłopców:
1. Dawid Szul
2. Michał Bojarski
3. Bartek Sociński
Kategoria dziewczat:
1. Klaudia Kowalczyk
2. Dominika Łojewska
3. P
olina Krakowska

  • GUKS ASY - 2015

  • 14.12.2013 r w Gimnazjum w Barczewie odbyły się Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Barczewa. Dużą niespodzianką okazała się obecność trenera kadry seniorów - Tomasza Krzeszewskiego i dwóch zawodników, którzy nie tylko zaprezentowali własne umiejętności ale również udzielali wskazówek zawodnikom. Po tych emocjach rozpoczął się turniej, w którym startowali  nasi zawodnicy Mikołaj Hnatiuk, Jacek Barbachowski, Grzegorz Rabij i Miłosz Zielisński, którzy zajęli I miejsce drużynowo i  otrzymali piękny puchar. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Jacek Barbachowski, V miejsce zajął Grzegorz Rabij, VI był Miłosz Zieliński a XII- Mikołaj Hnatiuk. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.
  • 7 grudnia 2013r. w Olsztynie odbyły się Drużynowe Powiatowe i Rejonowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Jacek Barbachowski, Grzegorz Rabij i Miłosz Zieliński. Mistrzowskimi umiejętnościami wykazał się Jacek Barbachowski, który wygrał wszystkie pojedynki. W efekcie drużyna z Dywit zajęła I miejsce w powiecie i II w rejonie. Przed nimi następny etap, czyli Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym. Gratulujemy.


  • 8.10.2013r. odbył się turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców, zorganizowany przez uczniów kl IIb, którzy biorą udział w projekcie „Promowanie zdrowego stylu życia” w zawodach wzięło udział 59 zawodników i zawodniczek.

Najlepsi
-
w kategorii chłopców:
1. Jacek Barbachowski - kl. IIIB
2. Miłosz Zieliński - kl. IIA
3. Grzegorz Rabij - kl. IIA
- wśród dziewczat:
1. Marlena Markiewicz - kl. IIIA
2. Klaudia Kowalczyk - kl. IB
3. Aleksandra Szmigiel - kl. IIIC
opiekunowie: Astrid Nowicka i Dariusz Dadun

  • 21.09.2013 r. w Droszewie gmina Biskupiec odbyły się XX Warmińskie Biegi Przełajowe. Na zawody przyjechało 400 zawodników z  Województwa Warmińsko-Mazurskiego, którzy startowali w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach (od 500 do 2000m). Duży sukces odnieśli uczniowie naszego gimnazjum. Konrad Szczęsny zajął 4 miejsce, Monika Dobrzyńska - 6, Łukasz Michalak - 8, Mariusz Raciborski - 17, Wioletta Dobrzyńska - 21. W zawodach brali udział również Brajan Cichowski i Grzegorz Metrykowski, którzy zajęli odpowiednio 29 i 30 miejsce. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy. Dariusz Dadun

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego